Hakkımızda

Yıllarca taşımacılık sektöründe yaptığımız hizmet ve çalışmaların bize kazandırmış olduğu deneyimi ve güveni turizm alanında da siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyor olmanın mutluğunu ve onurunu yaşıyoruz.

Taşımacılık adı altında bir çok kamu kuruluş ve özel sektör ile yaptığımız personel taşıma ve araç kiralama hizmetleri, işimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemin ve değerin en büyük referansıdır.

Elde etmiş olduğumuz deneyim ve kaliteyi öncelikle ilimizin en büyük ihtiyaci olan tatil, tur,uçak ve otobüs bileti ,araç kiralama hizmeti,hava alanı transferi , kongre,seminer,bayi toplantı, açılış organizasyonları gibi bir çok önemli hizmeti en üst seviyede siz değerli müşterilerine sunmak üzere kurulan İbay Turizm organizasyon san ve tic.Ltd.Şti bünyesinde Avaz Turizm seyahat acentasi olarak hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz kaliteli, dürüst, ilkeli ve deneyimli personelleri ile kurumsal kimliğini koruyarak hizmetine en iyi şekilde devam etmektedir.

Misyon


Turizm sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen tüm faktörleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen;

Müşteri memnuniyeti için ihtiyaç duyulan zaman, mekan, kalite ve fiyat yönünden analiz yaparak hizmeti en iyi şekilde karşılamak verimliliği artırarak şirket karlılığını en üst düzeye çıkarmak;

Hizmetlerini ve karlılığını sürdürürken doğaya, çevreye, kültürel ve tarihi mirasa herhangi bir zarar gelmemesi için gayret sarf eden, dürüst ve güvenilir bir şirket olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyon


Hedefimiz yeni bir hizmet anlayişi ile farkındalık oluşturarak sektörün öncülerini geride birakarak zirveye ulaşmaktir.

 

TURLAR