Rent A Car

Avaz Turizm olarak Lüks Araç kiralama yaygın bir hizmet olsa da lüks araç kiralamada hala soru işaretleri devam edebiliyor. Bunun nedeniyse bu araç tipinin her kesime ve seyahate hitap etmemesi. Genellikle iş bağlantıları, VIP servisler ya da uzun süreli seyahatlerde tercih edilen lüks araba kiralama işlemi klasik işlemlerden çok da farklı değil. Ancak kiralanacak aracın değeri arttığından dikkat edilmesi gereken bazı temel noktalar var. Bunları aşağıdaki gibi sıralamak mümkün.

Araç kiralayacağınız yerin yasal olmasına ve kiralama işlemi için gerekli belgelerinin bulunduğuna emin olun. Aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.
Kiralama hizmetini veren firmadan teslim alacağınız aracın bakımını ve tamirini üstlenen servis listesini mutlaka alın. Bu sayede araç kullanım esnasında meydana gelen sorunları kime danışacağınızı kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs kiralama sektöründe aktif faaliyet gösteren Avaz Turizm, otobüs kiralama hizmetiyle sizlere güvenli, konforlu ve ekonomik seyahat olanakları sunuyor.

Deneyimli personelimizle ve son model araç filomuzla Muş başta olmak üzere tüm bölgelerine transfer hizmetini en iyi şekilde sağlamakta Teknolojik özellikler beraberinde yeni araçlarda farklı özelliklerin yer almasına olanak sağlamıştır. Ulaşımın en kolay hali olan taşımacılık sektöründe 2012 yılından beri verdiğimiz hizmetler ile yeni müşteri portföyümüzde artış sağlanmıştır.. 

TURLAR